Orjinalfordparca.com,  sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. Hafta içi 14:00’den sonra verilen siparişler, ertesi gün, cumartesi 12.00’ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Karakolun yanından girince üçüncü sokak v.b. gibi)

Değerli Müşterilerimiz, 2016 yılından bu yana tek bir şikayet ya da memnuniyetsiz müşterimiz olmamıştır. Artık güvenilirliğimizi ispat ettiğimiz için ve maalesef ki Kötü niyetli insanların sürekli suistimal etmesi sebebiyle Kapıda ödeme seçeneğimiz kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kargo ücretleri siparişindeki ürün/ürünlerin ağırlık/desi oranlarına göre değişiklik göstermektedir. “Ücretsiz Kargo” geçen ürünlerin kargosu bedelsiz olarak gönderilir. Ancak aynı sipariş içerisinde şayet “Kargo Alıcıya Ait” ibaresi olan ürün var ise, kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacaktır.

Vergiler dahil 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli orjinalfordparca.com ‘a aittir. Tüm Kaporta aksamına giren ürünler ve açıklama bölümünde ki “Kargo Alıcıya Aittir” ibareleri geçen ürünlerde, sipariş toplamına bakılmaksızın “Kargo Alıcı Ödemeli” olarak gönderilecektir.
Yukarıda yazan tüm kargo işlemleri Yurt İçi için geçerlidir. Kuzey Kıbrıs T.C. ve Diğer tüm ülkeler kapsam dışındadır. Bu ülkelere gönderilecek ürünlerin tüm masrafları alıcıya aittir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele “Hasar Tespit Tutanağı” tutturmayı unutmayınız.

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile veya müşteri hizmetlerimiz tarafından bilgilendirme yapılır.

Keyifli alışverişler dileriz

Favorilerim
İncelediğiniz Ürünler
Kategoriler
WeCreativez WhatsApp Support
Canlı Destek
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?